Frista

Careers

Lease Analyst Supervisor z językiem niemieckim

Job title: Lease Analyst Supervisor z językiem niemieckim
Location: Warsaw

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem Lease Analysis, tym szkolenie i motywowanie pracowników oraz kontrola ich codziennych zadań
  • Nadzór nad analizą dokumentów i umów dotyczących najmu powierzchni sprzedażowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii
  • Tworzenie raportów z badań dotyczących najlepszych praktyk rynkowych w zakresie umów najmu
  • Śledzenie i utrzymywanie kluczowych terminów najmu
  • Kontrola faktur pod kątem głównych warunków zawartych w umowach
  • Codzienna współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem niemieckojęzycznym
  • Odgrywanie kluczowej roli w rozwoju biznesu poprzez proponowanie i wdrażanie efektywnych rozwiązań
  • Ocena postępów w realizacji założonych celów w oparciu o wskaźniki KPI

Twój profil:

  • Chęć zdobycia swojego pierwszego doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Doświadczenie w analizie dokumentów leasingowych
  • Wykształcenie wyższe – preferowana prawo, administracja, zarządzanie, finanse i pokrewne
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej lub z zakresu prawa gospodarczego
  • Znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym

Oferujemy:

  • Szeroki zakres odpowiedzialności i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Perspektywę na przyszłość – ponad połowę stanowisk wyższego szczebla zajmują osoby promowane wewnętrznie
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy oraz okazję do współtworzenia szybko rosnącego zespołu FRISTA (tylko w 2018 roku otworzyliśmy ponad 30 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 150 osób)
  • Biuro w centrum Warszawy– pracujemy w jednej z najlepszych lokalizacji w Polsce vis-à-vis Dworca Centralnego